STAARI ILU

Angeelika Kang-Osula kooliaja keemilistest lokkidest: lahvatasin näost punaseks ja tahtsin maa alla vajuda


Foto: Daisy Lappard/Naisteleht

Angeelika Kang-Osula paistab lisaks oma kokakunstiannetele kahtlemata silma ka oma iluga. Selle nädala Naistelehele rääkis ta sellest, et ta ise tegelikult tehes väga magusamaias polegi, ent millised on veel tema saladused, mis tegusal naisel vormis ja säravad olla aitavad? Toome sinuni ajakirjaveergudelt välja jäänud katkendi intervjuust, mis paljastab nii nooruse lokiebaõnnestumised, juuksekatsumused kui ka selle, kuidas suhtub ta ilusüstidesse.

Tekst: Mari Kukk

Angeelika, kes on taas enda jaoks trennimaailma avastanud, tõdeb, et enim meeldivad talle jooga, pilates ja body pump, ent treeningklubitagi hoiab ta end vormis, käies kõndimas. “Oi kui head mõtted ja milline energia sellest tuleb!” õhkab ta ja räägib, et 12 kilomeetrit maha käia pole tema jaoks mingi katsumus.

Angeelika tunnistab, et tal ei ole mingeid salajasi nippe, kuidas hea välja näha. “Iluprotseduuritaja ma ei ole.” Kord kuus käib ta kosmeetikus, maniküüris-pediküüris ja kaelalihaste pingeid lahendamas massööri juures. “Püüan tekitada omale hea enesetunde ja tunnetan kuidagi ära, mida peaksin oma keha ja vaimuga tegema, et oleks mõnus olla.”

Mõtisklustega neiupõlve minnes ei tule talle meelde erilisi möödapanekuid, kuid keemilised lokid olid temagi juustes, sest nii oli ju moes. “Ega ma õnnelik olnud,” möönab Angeelika, kes oli 13, kui lokid pähe sai. “Täitsa afro oli. Juuksur vaatas mind ja ütles: “Oi, sa näed välja nagu valge neeger.” See aeg tuli mul lihtsalt üle elada, ega midagi ei olnud parata. Mu ajalooõpetaja Rein Helme, kellele miskipärast pidevalt pinnuks silmas olin, ütles: “Hm, Kang on elektrilöögi saanud.” Ma lahvatasin näost punaseks ja tahtsin maa alla vajuda.”

Enne pulmi, mis toimusid 2016. aasta augustis, lasi Angeelika juuksed maha lõigata, et vabaneda muredest, mis on talletunud aja jooksul: “Öeldakse ju, et emotsioonid jäävad juustesse.”

Angeelikale on juukseteema oluline, sest väiksena oli tal terviseprobleemide tõttu kaks karva kolmes reas. “Juuksed aeti maha ja pidin rätiga käima. Narriti ja mul oli ebamugav. Kodus panin sukkpüksid pähe ja kujutlesin, kuidas mul on uhked poolde selga juuksed,” räägib ta valusast kogemusest nooruses avameelselt.

Angeelika näib väga kaunite näojoontega ja nii sileda nahaga, et tekib küsimus, kas ta on lasknud end kohendada. “Ei ole,” ütleb ta, lisades: “BDR-protseduur on ainuke, mida käin regulaarselt tegemas, see teeb nahaga imet.”

* BDR – Beauty Defect Repaire on komplekshooldus, kus kliendi naha seisund ja välimus paranevad erakordselt kiiresti. Hoolduse tulemusel paranevad kõik naha elutähtsad funktsioonid, nahk pinguldub, kortsud taanduvad, nahk saab tagasi elujõu ja sära. Olenevalt naha probleemidest kasutatakse hoolduses erinevaid etappe: happekoorimine, mikrolihvimine, mesoteraapia, tava- ja valgusmaskid.

“Ma kusjuures küsisin oma kosmeetikult, kas oleks aeg süste teha, olen ju 47-aastane, aga ta teatas, et ei ole ning nii see ongi jäänud. Kuni saab ilma, on hea. Ma ei välista süste tulevikus. See aeg võib tulla, sest kui ma ikka vaatan peeglisse ja mõtlen, et ma ei ole üldse rahul, siis ma võtan selles suhtes midagi ka ette.”

Pikemalt loe Angeelika Kangist värskest Naistelehest või digi.naisteleht.ee

0 kommentaari

0 kommentaari

Vasta

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

STAARI ILU

Loe, millise isetehtud seguga turgutab oma juukseid Liisa Leetma

Meigikunstnik Liisa Leetmal on kindel nipp, kuidas juustesse elujõudu, tugevust ja läiget lisada: selleks...

23. mai 2018

Merca teeb ise ilutooteid: loe ta igavese nooruse kreemi retsepti

Näitlejanna Merle Jääger ehk Merca rääkis Naistelehele, et tema kosmeetikariiulil on ainult omatehtud tooted....

23. mai 2018

Hanna Martinson avastas enda jaoks imetoote: ei mäletagi, millal viimati nii siidiselt siledaid jalgu tundsin

Näitleja ja laulja Hanna Martinson on viimasel ajal täiesti vaimustuses jalamaskist, mis teeb ta...

22. mai 2018

Kuninganna lemmiklakk: Meghani maniküür järgis kuninglikku etiketti

Briti kuningapere liikmetel on lubatud kanda ainult loomulikku tooni küünelakki ning prints Harryga abielludes...

21. mai 2018

Avesta: neljapäeval on kasulik teha kõikvõimalikke iluprotseduure

Avesta kalender on üks iidsemaid kalendreid, millele panid paluse zoroastristid ehk prohvet Zarathuštra õpetuste...

24. mai 2018

Loe, millise isetehtud seguga turgutab oma juukseid Liisa Leetma

Meigikunstnik Liisa Leetmal on kindel nipp, kuidas juustesse elujõudu, tugevust ja läiget lisada: selleks...

23. mai 2018

Ettevaatust suvejume andmisel! Siin on päikesepuudri kasutamise levinumad vead

Järgmisi vigu tehakse päikesepuudri kasutamisel kõige tihedamini. Liiga tumedat tooni päikesepuudri valimine. Paar tooni...

23. mai 2018

NÄPUD, PINTSEL, SVAMM? Vaata, mis sulle jumestuskreemi pealekandmiseks kõige paremini sobib

Valmistasime sulle spikri, mille järgi on lihtne valida tööriistu jumestuskreemi pealekandmiseks. “Fotoshopi-jume” on vaid...

23. mai 2018

Instagram