STAARI ILU

Angeelika Kang-Osula kooliaja keemilistest lokkidest: lahvatasin näost punaseks ja tahtsin maa alla vajuda


Foto: Daisy Lappard/Naisteleht

Angeelika Kang-Osula paistab lisaks oma kokakunstiannetele kahtlemata silma ka oma iluga. Selle nädala Naistelehele rääkis ta sellest, et ta ise tegelikult tehes väga magusamaias polegi, ent millised on veel tema saladused, mis tegusal naisel vormis ja säravad olla aitavad? Toome sinuni ajakirjaveergudelt välja jäänud katkendi intervjuust, mis paljastab nii nooruse lokiebaõnnestumised, juuksekatsumused kui ka selle, kuidas suhtub ta ilusüstidesse.

Tekst: Mari Kukk

Angeelika, kes on taas enda jaoks trennimaailma avastanud, tõdeb, et enim meeldivad talle jooga, pilates ja body pump, ent treeningklubitagi hoiab ta end vormis, käies kõndimas. “Oi kui head mõtted ja milline energia sellest tuleb!” õhkab ta ja räägib, et 12 kilomeetrit maha käia pole tema jaoks mingi katsumus.

Angeelika tunnistab, et tal ei ole mingeid salajasi nippe, kuidas hea välja näha. “Iluprotseduuritaja ma ei ole.” Kord kuus käib ta kosmeetikus, maniküüris-pediküüris ja kaelalihaste pingeid lahendamas massööri juures. “Püüan tekitada omale hea enesetunde ja tunnetan kuidagi ära, mida peaksin oma keha ja vaimuga tegema, et oleks mõnus olla.”

Mõtisklustega neiupõlve minnes ei tule talle meelde erilisi möödapanekuid, kuid keemilised lokid olid temagi juustes, sest nii oli ju moes. “Ega ma õnnelik olnud,” möönab Angeelika, kes oli 13, kui lokid pähe sai. “Täitsa afro oli. Juuksur vaatas mind ja ütles: “Oi, sa näed välja nagu valge neeger.” See aeg tuli mul lihtsalt üle elada, ega midagi ei olnud parata. Mu ajalooõpetaja Rein Helme, kellele miskipärast pidevalt pinnuks silmas olin, ütles: “Hm, Kang on elektrilöögi saanud.” Ma lahvatasin näost punaseks ja tahtsin maa alla vajuda.”

Enne pulmi, mis toimusid 2016. aasta augustis, lasi Angeelika juuksed maha lõigata, et vabaneda muredest, mis on talletunud aja jooksul: “Öeldakse ju, et emotsioonid jäävad juustesse.”

Angeelikale on juukseteema oluline, sest väiksena oli tal terviseprobleemide tõttu kaks karva kolmes reas. “Juuksed aeti maha ja pidin rätiga käima. Narriti ja mul oli ebamugav. Kodus panin sukkpüksid pähe ja kujutlesin, kuidas mul on uhked poolde selga juuksed,” räägib ta valusast kogemusest nooruses avameelselt.

Angeelika näib väga kaunite näojoontega ja nii sileda nahaga, et tekib küsimus, kas ta on lasknud end kohendada. “Ei ole,” ütleb ta, lisades: “BDR-protseduur on ainuke, mida käin regulaarselt tegemas, see teeb nahaga imet.”

* BDR – Beauty Defect Repaire on komplekshooldus, kus kliendi naha seisund ja välimus paranevad erakordselt kiiresti. Hoolduse tulemusel paranevad kõik naha elutähtsad funktsioonid, nahk pinguldub, kortsud taanduvad, nahk saab tagasi elujõu ja sära. Olenevalt naha probleemidest kasutatakse hoolduses erinevaid etappe: happekoorimine, mikrolihvimine, mesoteraapia, tava- ja valgusmaskid.

“Ma kusjuures küsisin oma kosmeetikult, kas oleks aeg süste teha, olen ju 47-aastane, aga ta teatas, et ei ole ning nii see ongi jäänud. Kuni saab ilma, on hea. Ma ei välista süste tulevikus. See aeg võib tulla, sest kui ma ikka vaatan peeglisse ja mõtlen, et ma ei ole üldse rahul, siis ma võtan selles suhtes midagi ka ette.”

Pikemalt loe Angeelika Kangist värskest Naistelehest või digi.naisteleht.ee

0 kommentaari

0 kommentaari

Vasta

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

STAARI ILU

ILUANKEET: Helen Randmets meeldejäävaimast komplimendist: üks austaja ütles, et mul on täiuslik huulejoon

Helen Randmets astus üle pika aja Eesti Muusikaauindade galal lavalaudadele ning tõdeb, et tundis...

16. veebruar 2018

FOTO: Selena Gomez vahetas plikalikud sasikiharad sootuks uue looki vastu!

Selena Gomez, keda veel mõned kuud tagasi nägime lühikeste blondide juustega punavaipasid kaunistamas, näitas...

14. veebruar 2018

ILUANKEET: Merlyn Uusküla: unikaalsus on just see, mis teeb naise kihvtiks

Merlyn Uusküla, kes koos kollektiiviga Nexus taas comebacki tegemas, on olnud meediapildisaastas 2004 –...

12. veebruar 2018

FOTO: Oh! Sarah Jessica Parker näitas uut ägedat soengut

Kui Sarah Jessica Parker nädala alguses oma Instagrami-kontole pildi mahalõigatud heledatest juuksesalkudest postitas, hakkasid...

10. veebruar 2018

Kulmutoonijate kirev maailm: mis on milleks?

Loomulikud kulmud on taas moes, tugevalt rõutatud kulmujoon käib aga pigem moe- ja muusikalavadele....

17. veebruar 2018

Grimeerijad drag-queenidest Eesti Laulul: sa kustutad nende isikupära ja lood uue!

Eesti Laulu 2. poolfinaali pilkupüüdvaim kollektiiv on kahtlemata Evestus, kes oma show eriliseks muutmiseks...

17. veebruar 2018

Meikar Gerda Miller Johanna Eenmaa Eesti Laulu lavameigist ja joonistatud kulmudest

Jumestuskunstnik Gerda Milleri käe all saab Eesti Laulu 2. poolfinaaliks omale kauni jumestuse Johanna...

16. veebruar 2018

ILUANKEET: Helen Randmets meeldejäävaimast komplimendist: üks austaja ütles, et mul on täiuslik huulejoon

Helen Randmets astus üle pika aja Eesti Muusikaauindade galal lavalaudadele ning tõdeb, et tundis...

16. veebruar 2018

Instagram