PEEGEL

Iluideaale murdev blogiaasta 2017: karvane, juustetu või halva nahaga? Sa oled ilus ikkagi!


Foto: Shutterstock

See aasta on olnud tõeline iluinspiratsioonibuum, sest mitmed blogijad on võtnud kätte ja avameelselt kas Instagramis või YouTube’is oma teekonnast enesearmastuseni rääkinud kõigist oma elu takistustest hoolimata. Mõni on pidanud silmitsi seisma üliharuldase haigusega või hoopiski ebatavalise nahaprobleemiga, ent tunnevad end tänu oma erilisusele täna veelgi unikaalsema ja ilusamana ning innustavad ka teisi end rohkem jumaldama just sellinena, nagu nad on – koos kõigi oma vigadega. Inspireeru ja luba endale: uuest aastast armastan ka mina end rohkem!

Evita Patcey Delmundo

Evita on 20-aastane preili, kes jõudis sisemise kindluseni pärast piiblilaagris käimist, millele järgnes ka osalemine Miss Universe Malaisia võistlusel. Varem kaalus ta oma sünnimärkide eemaldamist, kuid avastades, mis riskid sellega kaasnevad, otsustas ta need alles jätta ning neid hindama õppida. “Ilu on see, kes sa inimesena oled ning kuidas ennast armastad. Sellel ei ole mingit pistmist täiuslikkusega,” ütles ta ajakirjale Elle Malaysia.

Khoudia Diop

19-aastast Khoudiat kiusati aastaid tema tumeda nahatooni pärast, kuid vaatamata sellele õppis ta oma imeilusat jumet jumaldama ning alustas tööd modellina – tänu millele on tal nüüd Instagramis üle poole miljoni jälgija. “Minu eesmärk on teisi noori naisi inspireerida ja neile jõudu anda. Tahan, et nad teaks, et nad võivad olla, kes nad tahavad ja teha, mida iganes nad soovivad,” räägib ta uudisteportaalile Daily Mail.

I am taking over @bustle app in 8 mins. Click the link in bio to follow along!! ✨

A post shared by Khoudia Diop (@melaniin.goddess) on

Michaela Davert

Michaela on sündinud haruldase haigusega nimega osteogenesis imperfecta, mis tähendab, et tema luustik on ülihabras ja nõuab tihti kirurgi sekkumist. Üles kasvades ei mõistnud teised lapsed tema seisundit ning Michaelal oli raske sõpru leida. “Inimesed isegi kardavad mulle lähedale tulla,” tõdeb ta Barcroft TV-le. Vaatamata oma haigusele on tal edukas YouTube kanal nimega FunSizedStyle, kus ta arutleb meigi- ja moeteemadel. Tänu oma 35 000 jälgijale, on tal õnnestunud inimestele nii oseogenesis imperfectat kui ka enda säravat isiksust tutvustada.

Née Cacsmy Brutus

14-aastaselt diagnoositi Néele luu- ja kopsuvähk ennustusega, et elada on jäänud vaid kolm nädalat. Tema parem jalg tuli amputeerida, kuid tänu imele jäi ta ellu. Täna kõnnib ta proteesjala ja karkude abil, millel ta ei lase absoluutselt oma ägedale stiilitunnetusele ette jääda – ta on moeblogija, kes reisib mööda ilma ning on isegi modellitööd teinud! “Tõde on see, et nagu ka paljud teisedki, olen ka mina teekonnal enesearmastuseni,” kirjutab Née oma blogis: “ja olen kindel, et sellel teel on veel mitmeid takistusi tulemas.”

Emily Jones

Emilyl on Ehlers-Danlose sündroom, mis nõuab näol ninnasuunduva vooliku kandmist. Ta tunnistab, et varem tundis ta end selle pärast halvasti, kuid tänu meigile on ta oma enesekindluse leidnud. Ajakirjale Allure seletab ta, et meikides jätab ta vooliku ümbruse puhtaks, et see lahti ei tuleks ega määrduks. “Rõhutan oma silmi, huuli või näo teist poolt, et kogu tähelepanu torukesel ei oleks.”

I absolutely love these contacts I don’t wanna take them out! Brown eyed girl for the day I’m wearing the ‘queen chocolate’ lenses by @ttd_eye which are such a beautiful colour and they suit my eyes too! Eyes: @makeupgeekcosmetics ‘white lies’ @makeupgeekcosmetics ‘tiki hut’ @makeupgeekcosmetics ‘sidekick’ @makeupgeekcosmetics ‘moon dust’ @makeupgeekcosmetics ‘fire hydrant’ @nyxcosmetics glitter glue @nyxcosmetics ‘bronze’ glitter @hudabeauty ‘Sasha’ lashes @rimmellondonuk ‘wonder-full’ mascara @maybelline ‘epic false lash’ mascara @stilacosmetics ‘stingray’ liner @morphebrushes ‘slate’ gel liner @hudabeauty ‘desert dusk’ palette (amber, Eden, oud, musk, desert sands, celestial and blazing) @hudabeauty ‘arctic glow’ highlighter for inner corner and brow highlight @anastasiabeverlyhills ‘ash brown’ dipbrow pomade @anastasiabeverlyhills clear brow setting gel @nyxcosmetics ‘espresso’ brow mascara @morphebrushes concealer @morphebrushes 9C palette as a base face: @pixibeauty rose water spray primer @soapandglory ‘one heck of a blot’ primer @bourjois_uk ‘light vanilla’ foundation @hudabeauty ‘milkshake’ foundation @rimmellondonuk translucent pressed powder @morphebrushes 9C palette to contour and set under eyes @revlon concealer @morphebrushes 9N blush palette @morphebrushes 9BZ bronzer palette @hudabeauty ‘winter solstice’ palette (arctic glow and winter rose) @gerardcosmetics ‘peach’ #slayalldaysettingspray lips: @morphebrushes ‘nibble’ liquid lip @nyxcosmetics ‘copper’ glitter @nyxcosmetics ‘gold’ glitter #wakeupandmakeup #itsmylookbook #instabeeyou #toofaced #tartecosmetics #pixibeauty #peachesandcream #peachyqueenblog #allmodernmakeup #slave2beauty #slave2makeup #shimycatsmua #fakeupfix #hudabeauty #hudabeautyfauxfilter #hudabeautydesertdusk #hudabeautyfauxfilterfoundation #beautyshimmerworldwide #makeupobsessionshimmer #morphepalette #morphebrushes #morphebabe #morphegirl #nyxcosmetics #anastasiabeverlyhills #ttdeye

A post shared by Emily Louise Jones (@beautybyemilylou_) on

Morgan Mikenas

Trenniblogija Morgan Mikenast kiusati põhikoolis kehakarvade tõttu, pärast mida palus ta pisarsilmi emal kodus endale raseerimist õpetada. Aastaid hiljem otsustas ta selle siiski lõpetada: “Ausalt öeldes ma armastan oma kehakarvu. Tunnen, et nii olen inimesena oma kõige loomulikumas vormis,” räägib ta oma YouTube kanalil. Morgan tahtis välja näha selline, nagu ta end ise kõige mugavamini tunneb, mitte selline, nagu ühiskond arvab, et ta soonormidele vastavalt välja nägema peaks. “Ma ei ürita tervet inimkonda enda raseerimist lõpetama panema, vaid teisi inspireerida leidma enda jaoks aspektid, mis on sulle sobivad ja mugavustunnet oma enda kehas tekitavad.”

Yasmin Taylor

Yasminil hakkasid 15-aastasena haiguse tõttu juuksed välja langema – tema immuunsüsteem tegutseb juuksenääpsude vastu ega lase neil kasvama hakata. Pärast kaheksat aastat paruka kandmist otsustas ta sellest lahti öelda: “Parukat kandes teesklesin olla keegi, kes ma tegelikult ei ole ehk mõtlesin, et pean olema julge ja sellest loobuma,” seletab ta Daily Mailile. Hetkel tegutseb Yasmin Instagramis, kus ta õhutab ka teisi naisi, kellel sama haigus, seda seisundit mitte häbenema.

About last night… 🤡 #Dubai #atlantis #thepalmjumeirah #cirquedecuisine #life #happy #alopecia #alopeciaawareness #abudhabi #buzzcutfeed

A post shared by Yasmin Taylor ✈️🌎💪🏽🏃🏽💦🏋🏽🐠🍒💜 (@yasmintaylor5) on

Beck Jackson

Terviseblogija Beck tahab oma jälgijatele öelda, et kuigi tema konto võib täiuslik tunduda, ei tähenda see, et tema seda oleks ning nagu enamik inimestel, on ka tal ebakindlusi. Instagramis jagaski ta endast meigita pilti pealkirjaga: “SEE on minu hetke seisund: punnidega, veritsev, haavanditega nägu… Ma arvan, et saan kunagi olema see tüdruk, kes end meigita hästi tunneb.” Ta lisab veel: “õnnelikud inimesed on kõige ilusamad. Ja ma tean, et on raske rõõmu tunda, kui kogu aeg oma ebatäiustele keskenduda, kuid tahan lihtsalt, et te kõik teaks: sa oled ilus ISEGI kui sul on akne, tselluliit või venitusarmid.”

✨MY SKIN JOURNEY ✨ A few of you may have heard me talk about this last week on my Insta story – I’ve always been very transparent with you guys about my skin issues, it’s something I like to share because I want to help people in the same position as me because I know how horrible it is to struggle with persistent acne (especially adult acne) and have tried EVERYTHING to get rid of it. I’ve always had bad skin, but 3 years ago it took a turn for the worst and was the worst it’s ever been. The picture on the left was on a GOOD day when my skin was at its worst. Having acne as an adult is not only physically painful but it’s also painful when it comes to your self confidence – no one likes to walk around at the age of 20 looking like they’ve just hit puberty. Since the picture on the left I’ve been on a long but really promising journey with my skin, switching to mineral makeup helped a lot and got my skin to a manageable state with only minor breakouts, but it wasn’t until I started seeing the amazing ladies at @skinovations.melbourne that my skin has actually felt clear for the first time in 10 years. They’ve put me on a skincare regime that I LOVE, I’ve also been seeing them each week for regular facials, enzyme therapy, and skin needling (which sounds so much worse than it actually is) – plus they set me up with a gut detox to help my skin from the inside out. The photo on the right was taken just last week and my skin is feeling INCREDIBLE! Im so excited to see how much more it improves over time, and also working on things like acne scars and imperfections, I’ve never had perfect skin but this is the closest I’ve ever been and I feel amazing! If you’re having skin issues of any kind and you’ve tried everything on the planet like me, have a chat to the girls at @skinovations.melbourne to see what they can do for you – I know how frustrating it is to have to deal with acne in your adult years but it’s not incurable 🙌🏽 P.s. Look how much better my brows are now too 😏

A post shared by BECK JACKSON (@becklomas) on

Marimar Quiroa

22-aastane iluvlogija Marimar sündis kasvajaga suus ja kaelas, mistõttu peab ta suhtlema viipekeeles, kasutama söömiseks voolikut ning hingata saab ta tänu augule kaelas. Kuid see pole tal takistanud pidamast 200 000 jälgijaga YouTube kanalit! Intervjuus Barcroft TV-ga seletas ta, et kasvaja pole teda eal hoidnud end armastamast: “Minu jaoks on ilu see, kui aktsepteerid end sellisena nagu oled ning ignoreerid seda, mis teistel öelda on. Vahet pole, kui sul on teistsugune nägu.”

New year look 💋 link on my bio ☝🏼☝🏼☝🏼☝🏼💕

A post shared by Marimar Quiroa (@makeupartistgorda66) on

Inspireeriv, kas pole?

0 kommentaari

0 kommentaari

Vasta

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

PEEGEL

TEST: Pane end proovile: kas oled algaja või tõeline iluekspert?

Stiil.ee koostas testi, mis paljastab selle, kui hästi tunned ilumaailma: küsimustikus on nii kultuslikuks...

18. märts 2018

FOTOD: Uus trend lubab kihlumist tähistada sõrmusevabalt, kuid siiski uhke kalliskiviga!

Klassikalise ja hinnalise kihlasõrmuse kaotamise hirmus on paljud naised otsinud püsivamaid alternatiive, millest seni...

15. märts 2018

FOTOD: Äge! Pärnus demonstreeriti juuksuriõpilaste pöörast fantaasialendu

Nädalavahetusel, 11. märtsil toimus Pärnu Kaubamajakas Ostupromenaad, kus külastajad sai osa Liisa Leetma meigikoolitusest,...

14. märts 2018

Eksperiment: nädal aega elu peeglita – on see võimalik?

Kes on varem näinud naist, kes enne lõunale või kohtumisele minekut ei sätiks ennast...

9. märts 2018

Paljas Porgand: kasutan selliseid meigitooteid, mida saab ka trenni ajaks peale jätta!

Paljas Porgand ehk Merilin Taimre rääkis Stiilile, kas ning milliseid jumestustooteid ta trennis kasutab...

12. veebruar 2018

Blogi Stellarium soovitab: peitekreemid, mis katavad ka kõige tumedamad silmaalused

Ilmselt teab ka kõige meigikaugem naine, et tumedate silmaaluste katmine lisab hoobilt välimusele värskust...

31. jaanuar 2018

saun, saunatamine, naine saunas

Reet Härmati TOP 5 iluabilised: kättesaadavad igaühele

Tuntud meikar Reet Härmat paljastab, millised on tema elu olulised viis iluabilist! Särava naise...

21. märts 2018
küüned

Ümar, kandiline või mandlikujuline: mida küüned sinu kohta ütlevad?

Vahet ei ole, kas teed oma maniküüri ise või lased seda teha salongis, on...

20. märts 2018

4K, Photo Finish, Insta Ready ja muud tehnikaterminid ilutoodetel: miks?

Aina enam ilmub lettidele uusi ilutooteid, mille kirjelduses kõlavad terminid, mis pigem elektroonikakaupluse töötaja...

20. märts 2018

Lillekesena lõhnavalt kevadesse: millist deodoranti ja millal kasutada?

Higistamisvastane vahend kuulub igaühe enda hügieeni eest hoolt kandva inimese ilutoodete pagasisse. Selle igapäevane...

20. märts 2018

Instagram