ANNE & STIIL ILULEMMIKUD

Ilulemmikute blogi: luubi all Elina Borni ja ühe sügishalli naha lemmikud!


Kui eelmine minu isiklike lemmikutega Ilulemmikud 2017 blogipostitus oli pühendatud toodetele, mis meeldisid mulle lõhnalt või efektilt (loe siit), siis sel korral tutvustan veidi neid, mis meeldisid mu nahale omavahelises koostöös lausa nii, et esmakordselt elus kiitusi pälvisin. Aga millised tooted testija Elina Borni kiitust pälvivad? Sellegi info leiad altpoolt!

Tekst: Merje Merdik

Mul ei ole kunagi olnud nahka, mis vääriks isegi mainimist ja sobivate toodete leidmine on pigem peavalu, sest tundliku nahaga liialt eksperimenteerima ei kipu ja sageli kipuvad punetavad punnikesed näole tekkima millegi uue katsetamise järel kiiremini, kui toodete tegelikud lubatud omadused. Suvel lasengi ma oma nahal hinagata ja puhata niipalju kui võimalik ja ei muretse liialt, sest tedretäpid ja päikesepaitus asendavad muid tooteid kenasti, ent kui ilmad lähevad hallimaks, kipub sama juhtuma ka jumega ja nii tuleb taas tooteid otsima hakata. Ja nüüd ma leidsin lõpuks kombinatsiooni, mida mu nahk armastas! Oo, õnnis hetk!

Sära ja veel veidi sära!

Igal õhtul kasutasin ma Pixi Glow Tonic sära andvat toonikut (soovi korral leiad selle SIIT) ja kordagi ei tundnud hommikul, et nahk veel mingit meigieelset puhastamist vajaks. Esimese asjana haarasingi hommikul seega hoopis juba Floslek pärliseerumi järele siis: pärlid ja sätendus luksuslikus pudelis kohe kutsusid seda mugavat pumbakest vajutama, et nägu ja kael niisutada ja ma ei näinudki pärast seda välja nagu kõndiv diskokuul (mida esialgukartsin ja eeldasin pudelile pilku heites). Lisaks ahvatlevale pakendile andis see mulle esmakordselt elus enneolematu sära, vaevuaimatama, ent siiski piisava, et ise vahet teha ning millele jumestuskreem peale kanda. Paar hetke hilem, kui seerum imendunud oli, kandsingi peale õrna kihi jumestuskreemi ja oligi valmis ideaalne ja ülikaunisti särav meigipõhi, millega ise rahule ka kiiremail hetkel pikema viimistluseta jäin ja veel õhtulgi peeglisse kiigates uhkust tundsin. Kujutlen, kui kaunis on veel tulemus veidi päikesepaitatud jumele kandes suvel – ja muud polegi ilmselt vaja!

Ja tänu sellele sain esmakordselt elus ka kiitusi naha teemal – et näen välja särav, puhanud, hoolitsetud ja et mu nahk on kaunis. Ma ise tundsin ka seda ja tõdesin, et tuulest, vahepealsest vihmast ja jahedusest hoolimata ei kadunud päeva jooksul särast kuskile grammigi ning kuivustunnet ega kiskumist ka ei tekkinud!

Ma olen väga üllatunud, et selline leid vaid 7,99 maksab (täishind 12,95)! Vaata SIIT

Elina Borni kolm üllatajat

Üks toode, mis mulle veel muljet avaldas, oli seerumi kuivamise järel pealekantud Bourjois Healthy Mix Foundation jumestuskreem. Näib, et ma pole ainus, sest sama toote mainis ära ka testija Elina Born, kui temaga vihmasel päeval testkotikesi vahetades kohtusin. “Mulle meeldib lõhn ja see, et ta on suhteliselt õhukese, kuid katva konsistentsiga. Lisaks kuivab kiirelt!” kiitis ta seda. Nõustun ning lisan omalt poolt veel toote kiituseks kauapüsivuse – 16 h nagu pudelil lubatud – ja ei mingeid põsejälgi mobiiliekraanil ega randikesi heledal sallil, mis kahjuks nii mõnegi teise tootega ilmnema kipuvad ja tuju rikuvad.

Elina ühe testkoti lemmikutest leidis veel äramärkimist Santhilea London Real Rebel Luxury Lip Care “Täielik vau-efekt! Proovisin seda huultele, kui olin eelnevalt jumestuskreemiga üle käinud, kohe läksid huuled roosaks – nii nunnu!” kiidab ta ja taaskord tuleb mul nõustuda. Roheline vastuvaatav toode mõjus esmalt küll ehmatavalt – koos nimega Rebel tekkis seos, et tuleb Halloweeni ootama jääda, ent julgustatuna Elina roosajutust panin selle siiski peale – huuled said hetkega niisutatud ning hästi loomulikud igapäevasteks asjaaajamisteks.

See huulepalsam saab kindlasti oma koha ka minu arvutikotis, et kiirelt loomulik ja hoolitsetud huul saavutada ja külmal ajal niisutust pakkuda.

Vestige Verdant Rare Oil Blend oli aga Elina naha suureks sõbraks: “Tore rullik, nagu teeks näole massaaži,” kirjeldas ta lühidalt mõnusat tunnet, mida arvukate õlide segu ainuüksi pealekandmine juba tekitas. “See õli sobib minu tujuka nahaga,” märkis ta ära suure plussi, millega ka siinkirjutaja 100% nõustub. Ainus mure, mis mul isiklikult oli, on see, et kui kogu õli väikse rullikuga ühtlaselt peale masseerida, saab seda veidi ehk palju, nii et kätega hajutamine tuli siiski ette võtta ja käed õliseks teha, millest lootsin rullikut nähes pääseda. Samas, kas üht suurepärast õli saab kunagi liiga palju olla üldse? 🙂

Ilulemmikute blogi teeb vahekokkuvõtteid testijate lemmikutest ja üllatajatest, mis nende arvates tähelepanu väärivad. Anne & Stiil Ilulemmikud 2017  võitjad selguvad aga pidulikul iluauhindade galal 21. novembril ning avaldatakse Anne & Stiili detsembrinumbris.

0 kommentaari

0 kommentaari

Vasta

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

ANNE & STIIL ILULEMMIKUD

Ilulemmikute blogi: luubi all Elina Borni ja ühe sügishalli naha lemmikud!

Kui eelmine minu isiklike lemmikutega Ilulemmikud 2017 blogipostitus oli pühendatud toodetele, mis meeldisid mulle...

8. oktoober 2017

Ilulemmikute blogi: neid tooteid tõelised daamid juba ostaksid!

Sadu tooteid, pea poolteist kuud ja 8 naist ning 2 meest teevad ilust pakatavat...

3. oktoober 2017

Ilulemmikute blogi: 3 toodet, mida ma ei raatsigi teistele testida anda!

Tekst: Merje Merdik Esimest korda elus on mul au olla Anne & Stiili ilulemmikute...

25. september 2017

Anne & Stiili Ilulemmikud 2016: võitjate täielik nimekiri

Enne kui selguvad 2017. aasta parimad ilutooted, on paslik meenutada, milliseid olid võidukaimad uued...

7. september 2017

ILUANKEEDID: Aropi jaburaim ilukatsetus ja Jaanikale antud parim ilunõu!

Selle nädala värske Kroonika veergudelt leiame eriti avameelse artikli endisest Suurest Papast ehk Aropist...

20. oktoober 2017

Retroreede: vaata, milline oli naisteajakirja kosmeetikareklaam aastal 1995!

Sel korral toob Stiil.ee retroreede sinuni pildimaterjali aastast 1995. Kui tänaseks on kataloogikosmeetikafirma Avon...

20. oktoober 2017
seerum

Seerumite A-B-C: mis, kuhu, millal, miks ja kellele?

On seerumite tähetund: ava mis tahes ilublogi, ajakiri või ilusõbra kosmeetikakapp ja sa näed,...

18. oktoober 2017

Dr Pimple Popper: miljonite lemmik punnipigistaja annab nahanõu

Ameerika nahaarst Sandra Lee on maailmakuulus hüüdnime all Dr Pimple Popper ehk Dr PunniPigistaja....

18. oktoober 2017

Instagram