SISUTURUNDUS

Mida peaksid teadma kemikaalidest oma küünelakis?


Zoya

Olgem ausad – me kõik tahame terveid ja veatu lakikihiga küüsi, kuid kas oleme valmis kauni läike ja ilusa värvu nimel ikka kasutama samu kemikaale ka enda peal, mida leidub näiteks autovärvis või autoakus?

20. sajandi alguses sündinud küünelakk oligi inspireeritud mootorsõidukitele omasest läikest ning mürkainetele ei pööratud toona tootmises suuremat tähelepanu – ega pöörata kahjuks sageli veel ka tänapäeval.

Paljud tuntud küünelakitootjad kasutavad siiani oma lakkides mitmeid toksiine, millest enamik kiiresti (umbes 6-12 tunniga) läbi küüneplaadi ka vereringesse imbuvad.

Lisage sinna nüüd atsetoon ja lõhnaained, mida leidub küünelakieemaldajates, ning mis põhjustavad samuti peavalusid ja -pööritust; ärritust silmades, kurgus ja nahal; võivad kahjustada närvisüsteemi ning võivad halvimal juhul ka vähki põhjustada. Päris jube, või mis?

Ilmselt tõttad sinagi selle artikli lugemise järel oma küünelakikollektsiooni luubiga uurima. Kui leiad sealt nende ainetega lakke, mida soovid uute vastu vahetada, on meil sulle ka lahendus pakkuda: Zoya. Firma, mille kõik lakid on 10-vabad – see tähendab, et need ei sisalda kümmet toksiini: lisaks eelnimetatud viiele ei leidu üheski neis juba mõnda aega ka nüüd alles ametlikult ohtlikuks tunnistatud trifenüülfosfaati, parabeene, ksüleeni, etüültosüülamiidi ega pliid.

Seesama 1986. aastal loodud firma oli ka esimene maailmas, mis töötas välja kiiresti kuivava pealislaki ning kauapüsiva tööstuslike toksiinidevaba värvilaki, mis oli pöördepunktiks kogu maailma ilutööstusele. Muljetavaldav!

Ja kui kardad, et see kõigevaba vegan-lakibränd on sellisel juhul väikese toonivalikuga, siis eksid – valida on lausa 300 värvi seast, millele igal aastal lisandub maailma moelavadest inspireeritud neli hooajalist kollektsiooni ning erikollektsioone.

Neile aga, kes värvilakki kanda ei soovi, kuid oma küünte tervise pärast ikkagi muretsevad, soovitab Stiil.ee hoopis Zoya Naked Manicure lakki, mis on küünel sõna otseses mõttes nähtamatu. Kui jumestusmaailma superstaarideks on BB- ja CC kreemid, siis Zoya on loonud analoogse toote küüntele – Zoya Naked Manicure sarja, mis hooldab ning ravib probleemseid küüsi ja muudab küünetooni ühtlasemaks ning ilusamaks. See pole suurepärane ainult tagasihoidlikkust, ja samas hoolitsetust ihalevatele naistele, vaid sobib suurepäraselt ka meestele, kel käed kas igapäevaselt või mõnel pidulikul sündmusel rohkem fookuses!

Uuri Zoya kohta lähemalt SIIT

0 kommentaari

0 kommentaari

Vasta

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

SISUTURUNDUS

Ilu on teadus

Kuigi ilu juures mängivad suurt rolli geenid, siis tänu inimeste teadlikkusele ning tehnoloogia, ravimi-...

13. november 2017

Mida peaksid teadma kemikaalidest oma küünelakis?

Olgem ausad – me kõik tahame terveid ja veatu lakikihiga küüsi, kuid kas oleme...

3. november 2017

VESTIGE VERDANT uus kollektsioon vallutab taas ilumaailma

Parimate ilutoodete leidmine on keeruline, ometi täiesti hädavajalik. Seda eriti tänapäeval, mil kiire elutempo...

1. november 2017

Tüütutest ihukarvadest priiks

Raseerimine, kreemitamine, vahatamine ja epileerimine – kõik tuttavad karvaeemaldusmeetodid aitavad küll siledama naha saavutamisele...

1. november 2017

Kriisiabi: mida teha, kui oled patustanud ja meigiga magama läinud!

Kuigi me ei jõua ära korrutada, kui oluline on meigieemaldus ja korralik puhastamine igal...

21. november 2017

Drag-modell Rene Köster “Ringvaates”: Chloé’na ma ei ole naine, vaid karikatuur naisest

Saates “Ringvaade” näitasid eile Stiil.ee kampaaniamodell Rene Köster ning grimeerija Liisa-Chrislin Saleh saate jooksul puust...

21. november 2017

VIDEO! Kampaaniamodell Sandra Ashilevi: mu nahk läheb päevitades imeliselt särama

Video: Division Üliandekas kaunitar Sandra Ashilevi on Stiil.ee kampaaniamodell, kes igapäevaselt tegutseb peamiselt laulja...

20. november 2017

Mees testib ilutooteid: siiani olen piirdunud vaid habemeajamiskreemi ja after-shave’iga

“Siiani olen nahahoolduses piirdunud vaid habemeajamiskreemi ning toniseeriva-värskendava after-shave’iga. Näonahk on olnud keskmisest rohkem...

20. november 2017

Instagram