STAARI ILU

Nicole Richie 9-aastane tütar on ilufänn: ka minu ema lubas mul meikida


Foto: AFP/Scanpix

Nicole Richie 9-aastane tütar Harlow on naise sõnul meigiteemadest liigagi huvitatud. “Ta on totaalne juuste ja meigitüdruk. Talle meeldivad lauvärvid, põsepuna – kõik,” tunnistab naine.

Staar tõdest Yahoo Lifestyle’ile antud intervjuus, et tema tütar vaatab pidevalt meigiõpetusi ja kuigi neil on “meik vaid kodus” reegel, siis vahel püüab tütar siiski välja hiilida jumestusega, mis tema eale kohane pole. “Vahel, kui nad isaga välja lähevad, kohtume hiljem ja siis ma saan üllatuse osaliseks,” tõdeb ta, et kaasa Joel Madden ilmselt nii tähelepanelikult tütart üle ei vaata ja nii saabki väike printsess issiga välja minnes vallatleda veidi.

Richie enda meeldivad lapsepõlvemälestused seostuvad ema meigiga mängimisega, nii et hea meelega laseb ta sellel traditsioonil edasi kanduda uuele põlvkonnale. “See on tõeliselt lõbus tema jaoks,” kiidab ta tütre hobi. Ta usub ka, et kui kosmeetikast ei tehta lapse jaoks keelatud vilja, ei lasku tütar ekstreemustesse ega hakka mässama teismelisena. “Minu ema lubas mul alati mängida oma kosmeetikaga, nii et ma ei tundnud, et pean hulluks sel teemal noorena minema,” selgitab ta.

Kuigi Richie ise naudib võimalust vahel end tõeliselt lille lüüa, jääb ta igapäevaselt väga tagasihoidlikuks. Peoõhtuks linnas värvib ta silmad eriti dramaatiliseks ja valib nude-toonis huulepulga, ent emaks olles ja igapäevaasju ajades piirdub tema meigivalik silmaaluste peitekreemi ning ripsmetušiga. Ka nahahoolduses on ta minimalistlik: “Mulle tundub, et mida vähema ma teen, seda parem. Ma söön tervislikult ja lasen oma nahal hingata. Mul on tundlik nahk, nii et ma ei kasuta palju jumestuskreemi. Aga naudin väga vahetevahel maskitamist.”

Siiski on tal pidupäevadeks trikk varrukas, mille ta sõbralt meigikunstnikult napsas: “Ma kuumutan fööniga oma ripsmekoolutajat, sest nii püsvad ripsmed kaunis kaares kogu päeva. Mul on pikad ripsmed, aga need kasvavad otse – selle nipiga püsivad need aga kauem koolutatud.”

Tema soovitus on kasutada õrna kuumust ja enne vastu kätt koolutaja soojust testida, sest isegi olles ise seda aastaid juba teinud, tõdeb ta, et vahel lähevad need nii kuumaks, et kui vastu ripsmeid panna, on oht need ära kõrvetada.”

Hiljuti 36-aastaseks saanud staar tõdeb, et ta hindab pigem iga erinevat eluaastat ja ei pelga vananemist ega vanuse lisandumist: “Ma ei saa midagi teha, et oma vanust muuta. Ma ei püüa jääda nooreks. Ma ei taha isegi teha sama asja jälle ja jälle ja hindan väga iga uut aastanumbrit ja seiklusi, mida see kaasa toob. Tunnen ka, et tunnen iseend iga aastaga veidi rohkem ja mulle meeldib see. Mulle meeldib olla 30ndates ja naudin seda.”

0 kommentaari

0 kommentaari

Vasta

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

STAARI ILU

ILUANKEEDID: Aropi jaburaim ilukatsetus ja Jaanikale antud parim ilunõu!

Selle nädala värske Kroonika veergudelt leiame eriti avameelse artikli endisest Suurest Papast ehk Aropist...

20. oktoober 2017
teele viira

FOTO! Kaunis kaunimaks: Teele Viirat ei tunne uue soenguga äragi!

Lauljanna Teele Viira, keda paljud-paljud tunnevad juba aastaid lokkide ja mõnusate pikkade sasijuuste järgi,...

15. oktoober 2017

Nicole Richie 9-aastane tütar on ilufänn: ka minu ema lubas mul meikida

Nicole Richie 9-aastane tütar Harlow on naise sõnul meigiteemadest liigagi huvitatud. “Ta on totaalne...

7. oktoober 2017

ILUANKEET: Millal läheks särav Keili Sükijainen ilukirurgi noa alla ja millal end kauneimalt tunneb?

Kui oled mõnedki korrad TV3 “Seitsmeseid uudiseid” vaadanud, on sul kindlasti silma jäänud kaunis,...

5. oktoober 2017

ILUANKEEDID: Aropi jaburaim ilukatsetus ja Jaanikale antud parim ilunõu!

Selle nädala värske Kroonika veergudelt leiame eriti avameelse artikli endisest Suurest Papast ehk Aropist...

20. oktoober 2017

Retroreede: vaata, milline oli naisteajakirja kosmeetikareklaam aastal 1995!

Sel korral toob Stiil.ee retroreede sinuni pildimaterjali aastast 1995. Kui tänaseks on kataloogikosmeetikafirma Avon...

20. oktoober 2017
seerum

Seerumite A-B-C: mis, kuhu, millal, miks ja kellele?

On seerumite tähetund: ava mis tahes ilublogi, ajakiri või ilusõbra kosmeetikakapp ja sa näed,...

18. oktoober 2017

Dr Pimple Popper: miljonite lemmik punnipigistaja annab nahanõu

Ameerika nahaarst Sandra Lee on maailmakuulus hüüdnime all Dr Pimple Popper ehk Dr PunniPigistaja....

18. oktoober 2017

Instagram